Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » C&A-ban vannak keresztelőruhák...

C&A-ban vannak keresztelőruhák? Milyen árban?

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mikor kerestem nem volt.a minimanoba vettem .kislány 7 honapos kortol 9 honapos korig jo.nagyon szép kis boleroval.
2009. szept. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Használt nem jo?1szer használt
2009. szept. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Újat szeretnék, 3-4 hónapos kislányra.
2009. szept. 2. 11:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Èn kerestem a lányomnak tavaj decemberben,és sehol nem kaptam,mert tél volt.szerintem nya´ron kapsz.

Menj el bababoltba,nézd meg az interneten.

2009. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Corálban vettem 3 hónaposan, nagyon szép bupla ruci 6000 ft. és a kendő meg cipő külön. Összesen kb. 10000 ft. volt.
2009. szept. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Brendonban vannak nagyon szép ünneplő ruhák. [link]

Nézzd meg őket nagyon szépen szerintem!

2009. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam ott még.
2009. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pár hete vettem, Pest összes boltját végigjártam. Siralmas a helyzet. A C&A-ban még véletlenül sincs pl most szombaton is néztem kiváncsiságképp. Egyedül a Brandonban volt 1 féle. Még a soroksári Babyoutletben láttam, ha esetleg pesti vagy. Hosszú fazonú járni nem tudó babákra valót láttam.
2009. szept. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!