Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Allergia, vagy csak több a...

Allergia, vagy csak több a kakis pelus?

Figyelt kérdés

Lányom 10 hónapos lesz 2 nap múlva! Adtam neki brokkolit szombaton, azóta több a kakija... Edig egy nap 1-2 volt, most van úgy hogy 3-4. nem mondhatnám vízszerűnek, de nem is "kemény"! Voltunk védőnőél pont akkor, ő azt mondta, hogy mivel kel éjjelente, próbáljam ki a Jó éjszakát tápszert, illetve az 1-es beba HA strat aktívot váltsam le a sima 2-re, nem kell a HA. (bár eszik tejpépet, az sem HA) Na, ez is közrejátszhat? Azóta este Jó éjszakát Milupa kap, reggel pedig 2-es beba tápszert! És napközben sok gyümölcsöt, főzit, és tejpépet kap!

Volt már valakinek ettől "enyhébb hasmenése"? Valamilyektől lehet allergiás ? Ez mutatkozhat a székletben?

Köszi


2009. aug. 31. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok mint te, ugyanekkora gyerekkel. Annyi csak a különbség, hogy ez enyémnek nem híg a széklete. De egy-két hete szintén 3-4 alkalommal van a korábbi 1-2 helyett. És nem kapott mostanában új dolgot, a régieket esszük különféle variációban. Mivel 4 hós kora óta hozzátáplálom, most már mindent eszik, amit a korában lehet ennie, így egy ideje már nem vezettem be új dolgot. Szóval szerintem nem biztos, hogy az új étel okozza, de érdemes lehet egy dokit is megkérdezni. Ja, és mi még HA-s tápot eszünk.
2009. aug. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nem fogzik esetleg?Nekünk akkor volt 1-2-vel több kaki és 1 picit lágyabb.
2009. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Brokkolit teljesen kizárnám, nem jellemző, hogy allergizál. Én esetleg arra gyanakodnék, hogy enyhe tejallergia lenne, mivel a nem HA-s tápszer tejalapú. Próbáld meg elhagyni pár napra,és ha rendeződik a dolog, akkor az volt a ludas.
2009. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Még nincs fogunk, szokott nyűgös lenni.... lehet, hogy amiatt!

és akkor a jó éjt tápszert is hagyjam el?

2009. aug. 31. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:
A tápszer nem lehet sztem,ha amúgy is eszik tejpépet.Annak is tej az alapja.
2009. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a fogzás az oka. Már előbb írtam, hogy nekem is 10 hós a fiam és az utóbbi időszakban - mióta nálunk is megszaporodott a kakis pelusok száma - egymás után 4 fogunk jött ki zsinórban.
2009. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!