Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik átlagosan 4...

Mennyit alszik átlagosan 4 hós babátok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

4 hónapos korában (is) 2 X fél órát nap közben:-(((.

Éjjel max egyszer kelt, 8 körül elaludt, és 6 fél 7ig húzta.

2009. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 óránként 1/2 órát alszik, este fürdés előtt van amikor már kimarad egy alvás. Éjjel nem ébred fel, csak hajnali 4 körül, utána még visszaalszik 7-8 ig.
2009. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az én drága babóm nagyon aluszékony, játszik fél órát aztán elalszik kb 1 órát. Ez nagyon sok, ugye? Voltam gyerekorvosnál, azt mondta ez normális, és nem vérszegény - persze mindenféle vizsgálat nélkül. Ti mit tennétek a helyemben? Vagy én nem jól játszok vele h nem tudom lekötni semmivel mert ráun és elalszik?
2009. aug. 31. 13:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Hát, ha te ilyen unalmas vagy, időnként benézhetnél hozzánk is! :-))) Én meg nem tudom eléggé eluntatni. De vannak jól, többet, meg rosszul és kevesebbet alvó babák. Erről nem tehetsz. Nem tudod a szemét fogpiszkálóval kitámasztani! Inkább ez legyen!
2009. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!