Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt alvás...

Miért csinálja ezt alvás közben 11 hónapos kisbabám?

Figyelt kérdés
Este elalszik nyugodtan. 1-2 óra múlva elkezdi dobálni magát álmában, forog, felül, túr mint a vakond, ide.oda gurul. Szinte minden percben megmozdul egyszer. Ez általában eltart hajnalig. Nem lehet tőle aludni, és az a baj, hogy ő sem piheni ki magát rendesen. Igaz, jókedvűen ébred, de nagyon hamar elfárad délelőtt. Csinálja ezt néhány napig, majd teljesen megváltozik. Egész éjjel alszik mint a bunda. Próbálkoztunk már sok mindennel. Kevesebb ruha éjjel, még több friss levegő, cseréltünk tápszert stb. Nem hiszem, hogy jön a foga, mert már van neki nyolc. Betegségnek nyoma sincs. A frontok zavarnák ennyire? Tapasztalt már más is ilyet?
2009. aug. 30. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát ez elég érdekes!Mert,ha csak mondjuk 1 órán keresztül csinálná,de hogy hajnalig?Mindenképpen beszéld meg a gyerekorvossal,mert ha napközben nyugodt,nem ijed meg semmitől és egyéb külső-belső negativ hatás nem éri,akkor ezt mindenképpen orvosi tanáccsal kell kezelni!

Még esetleg megpróbálhatod,hogy amikor elkezdi,akkor megsimogatod a fejecskéjét,hátát,megpróbálod egy kicsit megnyugtatni!Ha nem használ,akkor mindenképpen gyerekorvoshoz kell fordulni!

2009. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én kislányom is 11 honapos és ugyan ezt csinálja már 3 napja.igaz nem tart hajnalig de éjfélig biztos.van hogy fel is sir.Szerintem már megragad bennük ami nappal tőrténik és már álmodnak is.tegnap pl. apa egy kis katica bogarat talált és megmutatta neki.rátettem a kis kezére a katicabogarat és ez annyira tetszet neki.aztán apa engedte elrepülni és ugy sirt szegénykém de mondtuk neki hogy elrőpült messze messze de ő a katicabogarat akarta.elalvásnál is mozgatta a kis kezét hogy elrőpült.reggel megkérdeztem tőle hogy hol van a katicabogár és akkor is mutatta hogy elrőpült.tegnap előtt meg előszőr voltunk strandon.na hát egész este meg éjszaka uszott a kis kezével a kiságyba hason.szerintem megálmodják ha éppen valami uj dolog tőrténi velük.
2009. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget. Beszéltem a védőnővel, ő sem gyanakszik betegségre. Annyit mondott, hogy ezt túl kell élni, és hogy mocoroghatnak neki a hátsó fogacskák.
2009. szept. 1. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!