Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap megvettük a légzésfigye...

Tegnap megvettük a légzésfigyelő (angelcare 401) , nálunk nem működött, vagyis pittygett egy párat majd kikapcsolt, ill. Nem tudtuk összhangba hozni a bébiőrjével, lehet, hogy selejtet vettünk?

Figyelt kérdés
hogy hangoltátok össze?Még magyar tájéloztatót se kaptunk hozzá.
2008. jún. 2. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Vidd vissza kérd az árát, mert teljesen felesleges! Csak a frászt fogja rádhozni, a picid 2-3 hét múlva lemászik az érzékelőről!

Én is vettem annó, használtam 2hetet aztán elraktam és eladtam a vaterán. Most újra babát várok és eszem ágában sincs mégegyszer hagyni magam bepalizni egy ilyen hülyeségre. ha egészséges a picid FELESLEGES!

Egyébként magyarnyelvű tájékoztatót úgy tudomkötelessége az eladónak mellékelni.

2008. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Én nem gondolom, hogy felesleges, csak nekem másmilyen volt. És nem volt bébiőröm, csak a légzésfigyelő. A boltban, ahol vetted, biztosan tudnak segíteni, mit hogyan kell csinálni vele! Van honlapja is az Angelcare-nek, nem tudom, találsz-e rajta valami használhatót.

[link]

2008. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen van, de már nem tudom hogy állítottuk be. Arra emlékszem, hogy a garijegyén van egy telefonszám, nekem ott segítettek. Amúgy egyáltalán nem fölösleges, nagy biztonságérzetet ad, már csipogott be, de nem volt téves a riasztás, lehet, hogy ez mentette meg a kislányom.

Jó babázást!

2008. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk csak légzésfigyelő van, NEM FELESLEGES!!! Nálunk már riazstott és nem tévesen!!! Sőt, ez első 4 hétben minden éjjel jelzett, mert olyan mélyen aludt a lányunk, hogy "elfelejtett" levegőt venni. Sajnos, az ismerettségi körben megtörtént a baj (bölcsőhalál). Megéri az árát, mi a Media Marktban vettük, ott segítettek mindenben. esetleg próbálkozzatok ott.
2008. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!

Mi is ezt atipust vettük denekünk van hozzá magyar leírás,sőt még a babaélesztése is benne van-bár nem tudom ilyen esetben ez segít e.Mi mikor próbálgattuk-mert még nem használtuk élesben csak vagy 4szer kipróbáltuk akkor működött úgy ahogy le van írva.Először pittyeg (most nincs előttem a haszn.utasítás)de pár mnásodpercre rá sípol mint az állat és csak akkor hagyja abba ha kikapcsolod.Úgyhogy sztem irány vissz a bolt és azonnali cserét kérj,ne javíttasd !!!Ez nem egy olyan dolog amit javítattni kéne sztem .A babád élete múlhat rajta!!Hiába nem használtuk még mi sem,sztem sem hülyeség!Inkább egy téves riasztás mint egy valódi amit nem veszel észre,mert nincs jelzésed.És állandóan nem tudsz mellette lenni 1éves koráig.Nálunk pl.iszonyat meleg van,így ettől is félünk,hogy nehogy baj legyen...szval kell az,de úgy nem szabad megvenni semmit ha nincs használati utasítás magyarul hozzá.A mienkhez pl adtak egy kis füzetke szerűséget amiben több nyelven van leírva minden.Pár oldal csak a haszn.utasítás de az is fontos.Én még igazából nem is mindent értek így majd leülök áttanulmányozni pontosabban.Mindenképpen vidd vissza!!!Ha valamiben tudok segítek szivesen.34hetes kismama

2008. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!