Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell meg a babaknak...

Meddig kell meg a babaknak tpszert inni?

Figyelt kérdés
a napokban 1 eves a babam,meddig igyon meg tapit es mikor ihat dobozos tejet?vagy mit adtok neki pl.lefekveskor inni?
2009. aug. 30. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk 11 hónaposan sztrájkolni kezdett hirtelen a tápszerre, hiába izesítettem banánnal, kakaóval akármivel. Aztán kimaradt 1-2 hónap, próbálkoztam másfajtákkal, már 12 hónapos kortól adható tejjel, amikre már rá is van írva, hogy nem anyatejkiegészítő, hanem direkt ilyen korú babáknak való tej. Van Beba is, olyan hengeres fémes dobozban, na azt nem itta meg, de a Hippes (rózsaszín 10 hónapos kortól) 300g-os dobozban, vagy műanyagüveges fél literes kiszerelésben, tesztelésre jó, aztán inkább a por, mert üvegesen drágább.Szóval ez nagyon bejött neki, most 14 hónapos, de reggel-este megissza a 250-250 ml belőle. Vaníliás. Dobozos tej nem jó, szerintem legalább 2 éves koráig még ne azzal itasd. Nekem megnyugtató érzés, hogy még olyan tejet iszik amiben sok vitamin van.
2009. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már elkezdheted a bolti tejet. Nekem 1 éves és rendes tejet eszik este.
2009. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!