Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg vagytok elégedve a DM-es...

Meg vagytok elégedve a DM-es ALANA öko pelussal?

Figyelt kérdés

Mi kipróbáltuk de olyan mintha átázna és kifolyik belőle a pisi. Mennyi időnként cserélitek és mekkora a babátok?

A lányom 1,5 éves és 11 kg. A maxi méretet használjuk. Jó ez neki v már nagyobb kell?


2009. aug. 30. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Mikor én elkezdtem pelenkázni pamperst vettem. Aztán voltak olyanok amik pelenkát hoztak ajándékba, mindig más márkát. Erre föl végigzongoráztam az összes létező pelus márkát, hogy mi a jó a gyereknek. Ebben nem néztem sem az árat sem a márkát. Ami jó azt vettem. Ha nem vagy megelégedve egy márkával ne használd.

Nekem folyton a huggiest ajánlották, hogy az a legjobb. Ahoz képe amit én tapasztaltam ezt kiáltottam ki a legrosszabnak.

Ha kifolyik a pisi akkor nagyobra kell váltani. Nálunk így van a pelucsere.

2009. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem! Én is ilyet vettem jó nagy csomag ráadásul, és mondjuk nekem fiam van és 20 hónapos, 11 kiló, de nekünk is felül megdagad a pelenka és folyik mindenfelé, ráadásul mondjuk az én fiam egy kacsa sokat iszik és pisil, így aztán még gyakrabban dagad meg rajta a pelus.

Akármennyire öko, meg nekem tetszett is a katica mintája :) de nem veszem többet mert nem éri meg..

2009. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mi meg vagyunk vele elégedve,szerintem jó,- talán csak az illata fura,de biztos a környezetbarát anyag miatt-és a mai világban nem mellékes,hogy öko.

ha szeretnél tenni vmit a környezetért,akkor ezt használd.

2009. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!