Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babátok hányszor...

6 hónapos babátok hányszor eszik egy héten húsos ételt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a 6 hónapos bébiételt adom neki és abban általában mindig van hús.Tegnap pl. Paradicsompüré- burgonyával és hallal volt a menü, ma őszibarack pulykahússal. Minden nap 1-szer adok neki délkörül +- fél óra(vagy 1 óra) mikor hogy jön ki a lépés. Délelőtt gyümölcs, délután tejpép vagy valami más, és ezekhez pluszban még szopizik is.
2009. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte naponta eszik valamilyen főzeléket némi husival. ritka amikor nem, akkor inkább azért mert húsleves a menü. ebédre már mindig "rendes" ételt eszik, tizórai-uzsi gyümölcs, reggel-este pedig szopizik
2009. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Egy hat hónaposnak még a heti 1 is túl sok. Oda kellene figyelni az ilyenre, hogy ne legyen probléma az egészségével...
2009. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát hat hósan (ha eddig csak anyatejes volt) az első két hétben főleg gyümölcsös püréket adtam neki, utána meg heti háromszor adtam neki húsosat, aztán időközben már minden nap igényli. Annyira kevés van benne, hogy nem fog ártani, mellesleg a vasra is szüksége van.

Ha tápszeres volt és négy hós kora óta kapott bébiételt, akkor most már nyugodtan adhatsz neki gyakrabban is húsosat.

2009. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-3 naponta
2009. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!