Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 24-25 fok van bent a...

Ha 24-25 fok van bent a lakásban mibe öltöztethetem a 4,5 hónapos kislányom? És miben aludjon éjszaka, mivel takarjam be?

Figyelt kérdés
Várom a válaszokat, mindenkinek köszi.
2008. jún. 2. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Az én kisfiam is 4,5hónapos én ha ilyen nagy melegek vannak kisbadyt(bocsi ha nem jól írtam)adok rá itthon!ha hidegnek érzem a lábikáját zoknit húzok rá!:-)este szintén kisbadyban alszik én vékony takaróval takarom be de 5perc után lerugja magáról a picim melege van!Az apukája sem szeret takarózni:-)Ha este hüvösebb van hálózsák!

Minden jót Nektek!

2008. jún. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4 hónaposak vagyunk. Én nappal benn is, utcán is egy rövidujjú bodyt adok rá csak. Éjjel ugyanez, meg egy vékony naci, mert, elég lenne egy pellus is, de lerúgja. A kertben meztelenül van. Figyelgetni kell, hogy ne fázzon, de ne is izzadjon.
2008. jún. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam nem fázós így én is egy rövidujjú body-t szoktam rá adni. Arra kell figyelni,hogyha kinnt rövidbe van és beviszed etetni bennt takard be egy kis időre mert akkor szoktak megfáni.

Este én hálózsákot adok rá.

De úgyis rájössz ,mert hogyha fázik vagy melege van többször fog felkelni.

2008. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!