Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 6 hetes lányom nem szeret...

A 6 hetes lányom nem szeret babakocsiban lenni. Mindig sír 5 perc után, pedig nem éhes, aludnia kellene maximum. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha ölbe veszem, semmi baja. Kenguruba tegyem? Abban mennyi időt tölthet egyszerre? Nem árt a gerincének? Sajnos, babakocsi csak kínvszevedés mind a kettőnknek.
2008. jún. 2. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig valahogyan megkellene vele szerettetni a babakocsit.A szomszédom ugyan így járt,ost 8 hónapos a kislán,a kocsit mindíg tolja az anyuka,a gyerek meg a kezében,mert ordít ha a kocsiba teszi.

A kenguru jó ötlet,de amíg ilyen kicsi inkább hordozókendöt javasolnék.

17hetes kislány anyukája

2008. jún. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit elfelejtettem.Ne vedd egyböl kézbe,mert így tudja,ha sírni fog,kiveszed a kocsiból.Volt,hogy csinálta az én lányom is,de mikor látta,hogy nem veszem ki,abba hagyta,e´s elaludt.jó nem azt mondom,hogy ordítatni kell,mert ha nagyon sír vedd ki,nyugtasd meg,majd fektesd ismét a kocsiba.
2008. jún. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem lát ki és igy nem érzi biztonságban magát.
2008. jún. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igazatok lehet, muszáj megszoknia, mert így be vagyunk zárva a lakásba. Én is gondoltam rá, hogy nem lát ki és ez is zavarhatja.

Jó egészséget és köszönöm a válaszokat!

2008. jún. 2. 09:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is ezt csinálta ennyi idősen, pár napig nem is mertem vele menni sehová, de aztán úgy döntöttem, hogy nem hagyom rá, mert boltba menni kell, sétálni menni kell stb, tehát meg kell szeretnie. Először olyan helyre vittem, ahol nem látja a fél város, hogy üvölt a kocsiban, tehát olyan helyen tologattam, ahol viszonylag kevesen voltak. Ha sírt / a "ha" itt nem megfelelő, mert egyfolytában sírt...:-)/ elkezdtem beszélni hozzá, megálltam, megsimogattam, megpusziltam, de nem vettem ki. Aztán végül mindig elaludt. Beakasztottam a kiságyból már jól ismert egyik kabaláját a kocsiba, így azt tudta nézegetni. Hát kb. 4-5 nap eltelt, mire nem üvöltött, csak pár percet sírdogált, amikor elindultunk, aztán ez is elmaradt. Ma már ha ráteszem a sapit, tudja, hogy sétállni megyünk és keze-lába jár örömében, most 5 hónapos. Próbálj olyan játékot betenni a kocsiba, amit már ismer és beszélj hozzá, hogy hallja a hangodat. És szerintem ne vedd ki megnyugtatni, mert megszokja, hogy egy kis sírással "kijöhet" a kocsiból. Ha megállsz, megsimogatod, megpuszilgatod is tudni fogja, hogy szereted, ez nem "kegyetlenség" részedről, de meg kell szoknia, hogy a babakocsi is a napi rutin része, ugyanúgy mint a kiságy v. a fürdőkád. Sok sikert és kitartást! :-)
2008. jún. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amikor álmos a babám nagyon sír.

Mivel még nagyon pici a babád lehet,hogy a babakocsiba nem érzi magát biztonságban.nekem bevállt a pólya,Így amikor elaludt nyugodtan tehettem bárhova meg sem érezte.

Fontos volt hogy körbe vegye valami.

2008. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadom a tanácsokat, igyekszem megnyugtatni a kocsiban és nem fogom kivenni. Veszek hordozókendőt, hátha beválik. Jó egészséget mindenkinek!
2008. jún. 3. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!