Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves kislányomnak 4 foga...

1,5 éves kislányomnak 4 foga jönn egyszere nem eszik semmit de télleg SEMMIT! Meddig tart ez az állapot?

Figyelt kérdés
Már orvosnál is voltam vele picit hőemelkedése volt 1 éjszaka! Doki nem talált semmit "hála" azt mondta a fogzástól van! De semmit nem eszik 3 napja ordit a kajától már 1000 félét föztem vettem neki és semmi sem kell neki!
2009. aug. 29. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
mi az hogy télleg?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
adja neki addig tápszert, v bármit cumisüvegből. hagyd a kanalat. átmenetileg jó megoldás, mert ennie vmennyit kell.
2009. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tápi,babaital, tejpép mehet üvegből. Ha nem megy kanállal, ezeket töltsd bele:), mert enni azért nem árt!
2009. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. 1 évesen volt hasonló. Nem evett semmit, szó szerint, mert még a tápszert sem itta meg. Az egyetlen, amit ivott a tea vagy narancslé volt. Kb egy hétig éltünk így, a súlyán semmit nem változtatott, nem fogyott le, vagy ilyesmi. Nekünk valószínű torokfájás miatt volt, doki szerint egyhe nátha, gyógyszert sem kapott semmit.
2009. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kakaót szokott inni sajnos azt sem fogadta el! Mára kicsit javult az étvágya! Torkát,fülét megnézzte az orvos nem talált nála semmit! Mégegyszer köszönöm!
2009. aug. 30. 16:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!