Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nappal az én ágyamban...

Ha nappal az én ágyamban alszik, de éjszaka a sajátjában, azzal még nem kényeztetem el ugye?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kényezteted el. Csak összezavarod. A babák szeretik a biztos dolgokat. Ez a hely játéknak való. Ez meg alvásnak. Ez az én ágyam, amiben alszom. Ez meg anyu-apu ágya, amiben ők alszanak. Ez a közös asztal, ahol eszünk.


Nem lesz semmi baja egyébként, ha két helyen alszik. De ha téged zavar ez a gondolat, akkor inkább aludjon a saját ágyában.


34N+2,5L

2009. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

El nem kényezteted,csak megszokja az "ágyatok szagát" és olyan mintha köztetek aludna.Tehát oda szokik.

Nekem a gyerekorvos mondta ezt,legyintettem egyet,h nappal maradjon csak ott semmi baja nem lesz.

2 hét elteltével már nem aludt a kiságyba,azóta is velünk alszik éjjel-nappal.

A kiságy meg funkcionál mint porfogó.

2009. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Dehogy kényezteted el!Nálunk soha nem volt főtéma hogy hol alszik a gyerek!Nappal ,mikor hol akart aludtni,vagy épp hová feküdt.volt hogy a játszósátorban a szőnyegen .éjjel pedig a sajátjában, sőt volt hogy hajnalban átkullogott hozzánk, akkor sem volt gond.Befeküdt közénk és aludtunk tovább.!Szerintem nem kell megszabni hogy ez a te ágyad csak itt aludhatsz, mert akkor kényszernek érzi a gyerek!Ahogy neki jólesik ott aludjon!
2009. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6,5 hós.3 hós kora óta így alszik,de csak akkor ha én is szunyálok vele,ha nem akkor 10 perc után beteszem a kiságyba.Sőt mindég cicin alszik el a mi ágyunkba,aztán átrakom,semmi gond vele.
2009. aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Az én fiam éjjel mindig velem alszik,nappal pedig általában beteszem a kiságyba,de van amikor itt van.Abból szerintem nincs semmi baj,nem kell mindig a kiságyba lennie szegénykének.
2009. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Sokan mondják, hogy aludjon csak az ágyában, van olyan ismerősöm akinek még külön szobába is van a babája születése óta (most kb.3 hónapos).Én ezzel nem értek egyet!Én szeretem ha mellettem van, szeretem hallani ahogy szuszog, van mikor azt veszem észre hogy kinyújtja a kis kezét hogy ott vagyok e, és az megnyugtatja.

És különben is:10-15 év múlva ha kéred se fog ott aludni:)

2009. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat ! Az utolsónak: ebben igazad van !
2009. aug. 29. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!