Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak kíváncsiskodok. Most...

Csak kíváncsiskodok. Most kezdtünk enni. Mit nem szeretnek a babák?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az én 10hónapos fiam a zsenge zöldborsót és a brokkolit utálja nagyon....de a sárgarépát is ímmel-ámmal eszi
2009. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lányom 14 hónapos, de eddig mindent megevett, amit adtam neki. Semmit nem köpött ki, semmit nem utasított vissza soha.
2009. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha fokozatosan szoktatod hozzá az ételekhez,kellően sózod,vagy amit kell cukrozod,akkor mindent megesznek.Általában az ízetlen ételt utálják,vagy azt amit erőltetnek nekik.Ha valamit nem akar megenni,akkor néhány nap mulva próbáld csak újra.
2009. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nikcsi ***** válasza:
Nalunk a paradicsom a fo mumus, ha valamin megerzi nem hajlando megenni, azert meg nem fogom cukrozni hogy elmondhassam mindent megeszik. :) Van ez igy, mi se szeretunk mindent. Azert folyamatosan probalkozom vele, mert volt mar olyan amit eppen utalt, ra ket hetre meg ugy ette mint a fene. Szerintem ez a titka, nem szabad feladni, de eroltetni se es minel tobb uj izt megismertetni vele (persze koranak megfeleloen).
2009. aug. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!