Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudtok tanácsolni, ha a...

Mit tudtok tanácsolni, ha a babámnak nincsen széklete?

Figyelt kérdés
3 hónapos kisbabámnak eddig semmi gondja ne volt a székletével sem, a büfizésével sem és hasfájós sem volt. 3 napja, hogy nincs széklete, ma is csak úgy volt, hogy lázmérőt raktam fel neki, és az akkor megindította, de azóta megint semmi (mondták, hogy nem szabad gyakran lázmérőzni, mert hozzászokik). Amikor eszik, akkor közben rángatózik, szerintem, teli van a kis gyomra és fájhat neki. Úgy veszem észre büfizni is nehezebben tud kajcsi után. Amúgy csak anyatejes. Mit tegyek? Másnál is van ilyen probléma? Mit tudtok tanácsolni?
2009. aug. 28. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Kamilla tea dupla cukorral, tuti lesz hatása:) Langyos legyen, és tegyél bele 1-2 lapos mokkáskanállal. Inkább ne lázmérőzd hanem vegyél a patikába szélcsövet. Sokkal kíméletesebb és ha tele van gázzal, vele tuti kijön.
2009. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cukros kamilla nálunk akkor hatott, ha azonnal evés után adtam. Ha ez sem, kis darabka glicerines kúp, vagy Laevolac szirup. Szélcsövet próbáltam venni, de nálunk nem lehet kapni, viszont úgy hallottam, azzal is vigyázni kell.
2009. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam az segített, hogy ébredés után rögtön elkezdtünk tornázni. Finoman, játékosan, lábikó kinyújt, pocakhoz nyom, megint kinyújt, megint nyom közben simogattam a hasát az óra járásával megegyezően, aztán megint nyújt és nyom... Ez kb 10 percig, vagy ameddig nincs hatás, nekem a felénél már mosolyogni szokott, jelezvén, hogy megkönnyebbült a pocak.
2009. aug. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat megpróbálom!
2009. aug. 30. 07:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!