Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhesen használhatom-e a...

Terhesen használhatom-e a hordozókendőt?

Figyelt kérdés
Kislányom nem túl nehéz, 8kg 14 hónaposan, sőt egész pindurka, de a pocim is növöget és köthetem-e még magamra a leányzót? Mindketten nagyon szeretjük a kendőt, csak most már féltem a pocakomat. Van valakinek ilyen irányú tapasztalata? Köszi
2009. aug. 28. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem ajánlanám,ki tudja mikor történhet baj,és azt jobb inkább megelőzni,nem???
2009. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hátadra tudod kötni,akkor a pocakot sem nyomja.:)
2009. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
persze, a hátamon hordom, de a kendőt a derekamon körbe kell vezetni és elöl megkötni. A hasamon.
2009. aug. 29. 21:18
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem teljessen mindegy,hogy hogyan használod,biztos,hogy sehogyan sem tesz jott neked,de lehet jobb lenne és te is megnyugodnál,hogyha a nőgyógyász véleményét kérnéd erről ki,az biztos,hogy ő jobb tanácsot fog adni mint mi,hiszen ez a dolga!
2009. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!