Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már megint hozzátáplálás?! Ha...

Már megint hozzátáplálás?! Ha megy már a barack (egy nap egyszer 100 gr), akkor nem baj ha mellette változatlanul szoptatom a babám?

Figyelt kérdés
Van tejem, és szeretném még hosszan szoptatni, így arra gondoltam, hogy nem étkezés helyett, hanem mellett adom neki a gyümölcsöt, később zöldséget, főzeléket. Viszont nem akarom a gyomrát megterhelni. Van esetleg aki hasonlóan csinálta?
2009. aug. 28. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így csináltam, sőt a mai napig így csinálok. A gyümölcs utáni szoptatást nem hagytam el (1 éves). A többit, a főétkezések utánit már igen. Nem így terveztem, mert az estit meg szerettem volna hagyni, de azt már nem igényelte (elfordult), a gyümölcs utánit pedig igen. Talán épp azért, mert az nem annyira laktató.
2009. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs, most látom, hogy nem olvastam el elsőre alaposan.

Szóval igen, mindig szoptattam eleinte főzelék és gyümölcs után, és aztán ahogy fent is írtam, először az egyik főzeléknél maradt el, aztán a másiknál is. Illetve mivel hajnalban még akkoriban szopott, a reggelit kihagytam. Mára csak a gyümölcs utáni maradt meg.

2009. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mármint, hogy a reggeli szoptatást:-)
2009. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Megkérdezhetem, hogy este mit csináltál a tejjel? Kifejted, vagy hagytad? Nekem reggelre annyira tele a cicim, hogy ha este nem szopná ki, akkor ki kellene fejnem.

2009. aug. 28. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha igényli akkor igen. a gfelesleget szerintem nyugodtan fejd le, rakd a mélyhűtőbe, a főzelékhez hozzá tudod majd adni, ha már nem akar szopizni.
2009. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor marad a szoptatás a gyümölcs mellett. A méhlyűtőnk már tele van, nem fér több.
2009. aug. 29. 08:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!