Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan aki 5 hónapos...

Van olyan aki 5 hónapos babájánál már kiváltott egy étkezést? Mikor, mit és kb mennyit eszik a baba a szopi/tápszer helyett?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.Mi védőnői javaslatra elkeztem 4 hónaposan hozzátáplálni,2 hét alatt kiváltott 1 étkezést ekkortájt kb.120-150 ml evett meg(nem kért kaja után szopit)Én is meglepődtem kicsit,de örültem is neki.Most szokott le az utolsó reggeli ciciről,4 napja.Átköltözött a saját szobájába és nem kelt 6-kor szopizni.10 hónapos
2009. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mi is 4 hósan kezdtük a hozzátáplálást, orvosi javaslatra, de én még nem váltottam ki szopit, pedig lehet hogy menne. 10 nap múlva lesz 5 hónapos.

Mivel váltottad ki először? Gyümölccsel? Ahhoz azért kell valami hogy elég laktató legyen nem?

2009. aug. 28. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyümivel váltottam ki először olyan 120-140-et evett,aztán amikor már láttam,hogy nem elég akkor vettem Dm-es tejpépet 4 hó-tól és kicsi tejpéphez tettem gyümölcsöt.A második(nekünk ez lett a tízórai) kajakiváltásnál így nem lett probléma,mert az tejpép lett gyümölccsel,a másik kaja meg gyümölcs kevés keksszel,kb.6 hónaposan.
2009. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja,a lányom 2 hét alatt kiváltott 1 szopit...
2009. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!