Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapos kisfiamnak szájpen...

Egy hónapos kisfiamnak szájpenésze van! Ecsetelem neki! Mikor fog ez elmulni?

Figyelt kérdés

Ti mertétek erősen kitörölni neki az ecsetelővel?

És egyébként ez mitől van?


2009. aug. 28. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt nem tudom sajnos, hogy mitől van, de én úgy csináltam, hogy az ujjamra tekert steril gézre cseppentettem a szerből amit kaptunk ( valami vanília ízű sárga lötty )és dörzsöltem neki picit a száját, nyelvét, ahogy bele tudtam nyúlni. 4 vagy 5 nap alatt múlt el, de most egy hónap múlva megint előjött. De mondta a doki, hogy lehet így lesz. Makacs egy penész ez!

2009. aug. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Huh, ez nehéz dió. Nekünk vagy 3 hónapos korára múlt el, elhasználtam 5 üveg ecsetelőt.

A gyermekorvos azt mondta, hogy a mellemről került rá. Na jó, de oda honnan? Valahol azt olvastam, hogy esetleg szüléskor kapta el, ha az anyának hüvelygombája van. Ebben lehet valami, én eléggé viszkettem, mondtam is a dokinak, de mindig azt mondta, hogy ez a terhességgel jár, nem vagyok gombás.

Visszatérve a babára, mindent le kell fertőtleníteni, amit a szájába vesz, cumi, cumisüveg, cici (antibakteriális tusfürdő).

Én elég mélyen benyúltam a szájába, de a nyelve tövét sajnos nem értem el, onnan mindig visszajött.

A végén azt mondták nekem, hogy vegyek Normaflort, és azzal itassam. Na, elmúlt, de hogy attól-e, azt már nem is tudom. Valakitől azt is hallottam, hogy egy idő után kinövik a gyerekek.

2009. aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!