Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az oka hogy a babám...

Mi lehet az oka hogy a babám egyik orra mindig teli van? Lehet allergia?

Figyelt kérdés
7 hónapos a babám és már kb 2 hete naponta többször szívom az orrát.Nem folyik csak hallom hogy szörcsög.Mindig csak a bal oldali orrnyílásból jön váladék (elég sok),a jobból semmi.Nem náthás
2008. jún. 1. 07:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos mi is ezzel a problémával küzdünk. 11 hetes Babámnél kb 3-4 hetes kora óta ezek a tünetek vannak, és olyan tehetetlennek érzem magam, mert hiáva visszük hetente a dokihoz, ő azt mondja, hogy a tüdeje tiszta és a torka sem piros. Ennek ellenére éjjel, és csak éjjel iszonyatosan szörcsög, és az egyik orrluka be van dugulva. Mi Sterimárral cseppentjük és orrszívózzuk. Most kaptam egy jótanácsot, hogy használjunk ULTRAHANGOS HIDEGPÁRÁSÍTÓT állítólag nagyon jó, és szinte kincset ér, mert egy kezdődő nátha is elmúlik a hatására. Valószínű, hogy nálatok is száraz lehet a levegő, ezért beszárad a Pici orrnyálkahártyája. Próbáld ki a párologtatást, olcsóbb megoldás: gőzölgő kamillás víz.

Jobbulást a Bébikének!!!

2008. jún. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem még csak 1hónapos a babám de neki is jön az orrából váladék azt hittem náthás de azt mondta a doik h az anyatej jön vissza (oda is)

mondjuk nálunk nem olyan sok váladékról van szo

2008. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!