Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10hónapos állni tanuló/gyakorl...

10hónapos állni tanuló/gyakorló babára hálózsákot?

Figyelt kérdés
amint megébred,azonnal feláll,abban hogy oldaná meg?Vagy ne is próbálkozzak vele?Lassan már megint itt vannak a hűvös éjjelek.Hogy oldjátok meg?
2009. aug. 27. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én adok rá, mert a takarót lerúgja, és éjjel felriad, hogy fázik. Fel tud benne állni, kapaszkodik a rácsba.
2009. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mi hálózsákoztunk, abban is simán felállt.azért kellett megvállni a hálózsáktól mert a cumi mindig beesett.

most sűrűn nézegetem és takargatom

:)

13hós kisfiú anyukája

2009. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi.most még nem kell rá,mert bukóra nyitott ablak mellett is reggel még 25fok van,csak kérdezem,hogy mik a tapasztalatok.
2009. aug. 27. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Simán feláll. A fiam később "futni" is megtanult hálózsákban...
2009. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én rugdalózóban altatom. abban sem fázik meg éjjel, ha a takarót lerugja magáról /általában lerúgja/ és mégsem esik hasra benne:-) bár a gyerekek nagyon ügyesek, szerintem simán feláll akármilyen "kényszerzubbonyban" is, ha ő azt akarja:-)
2009. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom már egy éves múlt, már jár, de még mindig hálózsákban alszik. fel tud benne állni simán, reggel meg kéri, hogy vegyem le ha menni akar.
2009. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán megoldja.Az én lányom sosem volt takaró,mindig zsákban alszik,most is,ujjazlan,vékony póló anyagú,nincs rajta más(csak pelus)nálunk 28 fok van.Most 10 hónapos,simán áll+ amíg a zsák enged,oldalazva lépeget:-)
2009. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!