Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy hét hónapos...

Miért van az, hogy hét hónapos lányom van hogy "csak" kétszer-háromszor ébred és cicizik éjjelente, van hogy tízszer is akár, óránként?

Figyelt kérdés
Mi befolyásolja az alvásukat? Időjárás? Hogyan öltöztessem most, hogy bent meleg, kint meg 14 fok van éjjel és ráadásul az ablak alatt van az ágyacskája ? Lehet h melege van? Vagy megint jönnek a fogak?
2009. aug. 27. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!


Bárhová azt a gyerekágyat, csak ne az ablak alá! Nagyon érzékenyek erre a picurok. Lehet arra kel fel, hogy hol meleg van, hol hideg neki a hőmérséklet. A 10 alkalom/éjszaka egy 7 hónapos babánál nem természetes , de még a 2-3 sem jó!

Majdnem hogy biztos , hogy ez a baja. Egyébként én mostmár rugiban altatom, vékony takaróval és már estére nemigen hagyjuk nyitva az ablakot.

2009. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én 7 hónapos fiam is óránként ébred éjszaka, pedig nincs ablak alatt az ágya! Annyiban szerencsés vagyok, hogy én tudom, hogy a foga miatt van. Egy hónap alatt négy foga kibújt neki, már összesen 6 van! :)

Én a napokban rövid ujjú bodyban altattam és egy közepesen vastag takaróval takartam be.

Ha az ablak alatt altatod, akkor azért az ablakot semmiképpen nyisd rá éjjel még akkor se ha meleg van kint, mert a huzat biztos hogy nem tesz jót neki!!!

Kitartás!

2009. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet a foga is. Az enyem 7 honapos koratol lett rossz alvo, akkor kezdtek noni a fogai, beteg is volt akkor parszor, rengetegszer ebredtunk. Sajnos akkor odavettem magam melle az agyunkba es most, 15 honaposan szoktatom vissza a sajat kisagyaba. Mar sokkal jobban alszik, bar meg mindig 2-3-szor ebred ejszakankent, de legalabb nem orankent. En mar nem adok neki cicit ejszaka, de a tied meg szerintem lehet, hogy igenyli. Ha birod, es nem vagy nagyon kimerult, akkor tedd nyugodtan cicire, ne aggodj, majd kesobb ritkulni fognak az ebredesek.
2009. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!