Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik éjjel? :- (...

Miért nem alszik éjjel? :- ( ( ( ( (

Figyelt kérdés

9 hós a kislányunk, és kb 4 hete nem alszunk. olyan óránként felkel éjszaka, hasra fordul, felül majd feláll, és ott sír a kiságyban.. Már hagytuk sírni is egyszer 2 és fél órát, de akkor sem fáradt el, csak miután mi lefektettük, akkor aludt el megint.

Napközben 2 xalszik másfél órát, az egyiket már reggel 8 tól, mert ugye nem aludta ki magát éjjel, a másikat délután, olyan 2 körül...

Van valami ötleteket?? Mert ezt nem lehet sokáig bírni...


2009. aug. 27. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok variáció lehet h. nem alszik. Lehet h. a nagy meleg miatt nem tud. -Hány fok van a szobájában? Lehet h. csak inni kér.(Az én picim ezért szokott felkelni ebben a nagy hőségben. Utána alszik tovább.) Lehet h. fáj szegényke foga. Esetleg vacsira olyan kajcsit kap ami nem jó a kis hasijának. Kábé ennyit tudok felsorolni hirtelen. Remélem tudtam segíteni.
2009. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam nyár eleje óta nem alszik,de ő a meleg miatt nem,közben rátett a gyors mozgás fejlődése is.

Hirtelen tanult meg sok mindent,ami éjszaka is "felzaklatja"

A mi védőnőnk azt mondta,hogy soha nem fog kiderülni a "nemalvásának oka"

2009. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lányom enniy idős korától alszik mellettünk, ugyanis egyik napról a másikra ő is orditott a kiságyban.

Én a szepírációs szorongásra gondolok.

2009. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!