Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen méretű overállt vagy...

Milyen méretű overállt vagy lábzsákot vegyek novemberben születendő babámnak, hogy a telet kihúzza benne? Melyiket részesítenétek előnyben?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi 62-68-sat vettünk. Ha nem 50cm-el születik hanem egy kicsit nagyobb baba lesz akkor is jó lesz neki egész télre. Ja és szerintem a lábzsák jobb még ilyen pici babának, jövő télre pedig jöhet vagy az overál vagy a kabát. :)
2009. aug. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan 62-68-ast érdemes venni, és amibe csak beleteszed, becipzározod, és már viszed is. Nem jó az overál, mert a picik nem szeretnek öltözni. Inkább zsákot vegyél.
2009. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62-es elég, én nagyobbat vettem és szegény olyan hülyén nézet ki benne, hogy az csak na, belecsúszott. Így vettem egy kisebbet. Abban tündéri volt és kihúzta az egész telet benne.
2009. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos válaszokat!
2009. aug. 27. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!