Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kész babakajákat is fokozato...

A kész babakajákat is fokozatosan kostoltattátok, vagy evett belőle amennyi jól esett neki?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függően, hogy az új étel milyen arányban volt benne fokozatosan kóstoltattam.

Vagyis, ha a az adott új étel 10 %-ban volt a 190 grammos bébiételben, akkor rögtön adtam az egészet, de ha pl 70%-ban, akkor lefeleztem az üveges ételt és krumplit, rizst, répát stb kevertem hozzá és így kóstoltuk először.

2009. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én eddig mindig az már bevált főzelékbe kevertem 3-4 teáskanálnyit. Nem is annyira az iz miatt, hanem, ha allergia/hasfájás van, az elég, hogy kijöjjön. Aztán másnap már adtam krumplival az új izt.
2009. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindig bébi kaját adok a 6 hónapos kislányomnak, már az első kanál után lehet tudni, hogy ízlik e neki vagy sem. Pl. ma adtam neki először paradicsomos krumplit csirkehússal, nagyon féltem tőle, hogy nem fog neki bejönni, de ahogy megette az első kanállal, már falta is a többit, csodálkoztam nagyon, majdnem megevett egy egész üveggel, de a krumpli főzelék pulykahússal-t az első kanállal kitolta a szájából, és azt azóta sem eszi meg. Hát ezek az én tapasztalataim.
2009. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!