Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kezdenek gögyögni"...

Mikortól kezdenek gögyögni" beszélni "a babák?

Figyelt kérdés

5 hónapos a babám és csak játék közben csinálja.

Ismerősöm babája 2 héttel idősebb és a babájának be nem áll a szája .Hogy van ez?


2009. aug. 26. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez úgy van, hogy minden baba más...

Majd leültem, és el sem hittem volna, ha nem saját szememmel látom, hogy barátnőm 2 hónapos kisfia hogy gagyorászott...

Lányom már 2 hetsen hallatta a hangját, és onnan kezdve egyre jobban , egyre finomabban "énekelt".

Igaz, mama nagyon nagyon sokat foglalkozott vele, napi több órában énekelt és mondókákat mondott neki.

2009. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is 5 hónapos.Most új mozgást gyakorol ezért pár napja ő sem gagyog,inkább csak sikítozik,meg fújja a nyálát. :-)Én nem aggódok,mert van olyan nap,hogy egész nap mondja a magáét.Biztos hangulatfüggő is,vagy mással van elfoglalva.

2009. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!