Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ido telt el amig a...

Mennyi ido telt el amig a babatok mar biztossan mertetek egyedul jarni, es nem lestetek minden mozdulatat?

Figyelt kérdés
Onnantol hogy mar egyedul ment de meg "reszegessen":)
2009. aug. 26. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Kislányom majdnem 18 hónaposan indult el, de akkor már 2 hét és szaladt és stabilan járt. Felmászott olyan helyekre, ahová 2 éves gyerekek sem tudnak. Szóval Ő bőven behozta:)
2009. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyerekfüggő.

A fiam 2-3 hét alatt teljesen stabilan és magabiztosan megtanult járni. Azért is emlékszem ennyire, mert onnantól kezdve, hogy megtette az első lépéseket, pont ennyi idő telt el egy baráti összejövetelig, ahol már teljesen stabilan járt. Viszont a kolleganőm körülbelül fél nyáron át kísérgette a fiát a 40 fokban kint az udvaron. Szóval nagy eltérések lehetnek.

2009. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is már kb. 1 hónapja kísérgetem a lányom. Még saját magában is bizonytalan, addig megyek utána. :) Ennek meg az a hátránya, hogy ha kiböki, akkor azonnal a kezét nyújtja, pedig nem szeretem, amikor kézenfogva akar menni, jobb lenne magától tenné. :) 15 hós kislány anyukája.
2009. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 hét alatt az első lépésektől kezdve, bár ha fáradt vagy gyorsan akar odaérni megy néha négykézláb. Utcán mindíg fogom a kezét!!!14 hónapos
2009. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszia csajok.Az en fiam is mar kb 3hete kisergetem,csak akkor fogom a kezet ha szukseg van ra,de ott kell lennem mert neha esik.Jolenne mar ha mehetne a maga utjan:)meg enis :D
2009. aug. 26. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!