Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masnal is igy van ez?

Masnal is igy van ez?

Figyelt kérdés
Kisfiam egy eves.Ott tart hogy akarhova ultetem odamaszik valahova fekapaszkodik es uzsgyi egyedul neki a nagyvilgnak:) Nem is volna itt semmi gond,csak neha meg eleseik jo nagyokat puffan es ordit mind a kis sakal!Igy ott kell lennem mogotte.Meg allandoan menni akar,ha nem lehet ordit.Mikor csinaljatok a dolgotokat?Hogu oldjatok meg igy?
2009. aug. 26. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez már csak így van... :) Amíg nagyon bizonytalan, addig akkor csináld a dolgodat, amikor alszik, ha már kicsit biztosabb, akkor elvégezheted akkor is, amikor ébren van és megy. Nekem a lányomon pár napja látom, hogy biztosabb magában, ezért előfordul már, hogy elkezdek csinálni valamit, persze folyamatosan mondogatom neki, hogy vigyázz stb. megérti és tényleg vigyáz. Persze vannak így is esések sajnos. Arra készülj föl, hogy amíg nem megy reflexszerűen, addig több részletben tudsz csak megcsinálni valamit. Pl. én van, hogy 4-5 részletben mosogatok, ruhát hajtogatok stb. 15 hónapos kislány anyukája.
2009. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én sehogy.Amikor alszik,vagy ha nagyon fontos,akkor beteszem a szobájába és odahúszom a fotelt,a szobályába már olyan nagyot nem eeik,de ez is csak átmeneti időszak,addig rá ér a lakás.majd meglesz amikor meg lesz.
2009. aug. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!