Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezd el a baba "simisimi...

Mikor kezd el a baba "simisimizni" úgy igazán?

Figyelt kérdés
11 hónapos a kislányom és most még ütögeti az arcom. Mutatom olyankor neki, hogy simisimi, de kinek mikor kezdett el a babája finomabban, simizősebben nyúlni anyához,apához?
2009. aug. 26. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor kezdett már pontossan nem emlékszem de 16hónapos kislányom már simogat,ölel,puszil,krémez stb.!! Viszont csíp és harap is 1000-rel!!!
2009. aug. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk olyan 13-14 hónapos kora körül kezdett el finoman simogatni. Szerencsére minket a harapós, csípős korszak (még) elkerült.

16 hónapos kislány anyukája

2009. aug. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14 hós a fiam, most kezdte nem rég.De emelett ő is harap:)
2009. aug. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz én még nem vagyok anyuka(amit már nagyon szeretnék pedig), de a keresztfiam szokott simizni és olyan jól esik mert amikor meglát roha hozzám felveszem és kétkézzel simogat és csak nekem csinálja ezt. Ő most múlt 2 éves. Imádom :-)
2009. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!