Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen babakocsija?

Van valakinek ilyen babakocsija?

Figyelt kérdés

Minőségre milyen? És mekkora?

[link]

Szeretnénk venni és ez tűnt a legjobbnak/árban is. Nektek milyen van?


2009. aug. 25. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Úgy látom, 2 irányból tolható. Ha igen, akkor nálunk is szóba jöhet, szimpatikus!

Hasonló még: Bergon Dimension, Bajtek, Kunert -én ezeket néztem ki eddig.


Itt van részletesebben a "Tiéd" :)

[link]

2009. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek pont ilyen van,és tényleg nagyon jó,meg van vele elégedve.
2009. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Dejóóó!!

Akkor szerintem Mi is benevezünk egy ilyenre!:)

Köszi a segitséget!

2009. aug. 25. 21:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk szinte ugyanilyen van, csak Bergon. Ha teheted, mindenképpen nézd meg előtte, mert irtó nagy és nehéz. Valamint nem lehet elég kicsire összecsukni, már-már kombi autó kell hozzá. Ha emeletre kell felcipelni, vagy sokat kell tömegközlekedni, akkor nem ajánlom. A rugózása jó, ha esetleg rosszak a terepviszonyok, akkor oda jó.
2009. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ez a kocsi. Mi is a bippában vettünk :)
2009. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem nagyon jó!Nekem is hasonló van, nagyon szeretem! Széles a kocsi része, nem lesz szűk a hely a babónak,mert az enyém iszonyatosan sokat mocorog benne!Két irányból tolható,szerintem ez fontos,ja és,hogy nagy a kereke!Bármilyenek is legyenek a terepviszonyok,a nagy kerék a legjobb!

Vedd meg!Jó áron van!

2009. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, az tényleg igaz,hogy nehéz és nem lehet nagyon kicsire összecsukni,de férjem cipeli:-) és azért a peugeot 206-ba is belefér!Buszozáshoz nem ajánlom!előző voltam!
2009. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nekünk is. Én nagyon szeretem, viszont az a problémám vele, hogy a babám eleve nagy súllyal született, most 9 kg, 8 hónapos, és most használnám igazán, de nem fér szinte bele. Lelóg a lába, olyan bután tud benne feküdni. Ha ül akkor nincs gond, de lefektetni már nehezen tudom.
2009. aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8:51-es...Én is ezen gondolkodok, hogy most 4 hós a babám, 6500 gr és 68 cm. És azt hiszem 81 cm hosszú a kocsi.Mármint a fekvőrész és Én is attól félek, nem fér majd el benne télen. Pedig nagyon tetszik/árban is jó. Majd szerintem bemegyek az üzletbe és felmérem a terepet. Nem is tudom milyet vehetnék akkor...:(

Köszönöm a segitségeteket :)

2009. aug. 26. 09:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!