Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babám közel 2...

10 hónapos babám közel 2 hónapja semmit nem hízott. Baj van?

Figyelt kérdés
Kisfiú, 3670-nel született, most 8760g. Volt már 9 kiló is, de mindig visszafogy. Hetente 1X mérem, hol, 8kiló 96 dkg, hol, 9 kiló 6 dkg, hol 8 kiló 70-80 g. Így aztán nem háromszorozzuk meg as súlyunkat 1 éves korára, még 2 kiló kéne hozzá....napi 3x szopizik, + egyszer gyümölcs, 1X főzi, tejtermékekkel, gabonákkal, husival dúsítva. Többet nem kér. Váltsak ki még egy szopit mondjuk tejpépre? A védőnőm azt mondta, ha egy éves koráig ez marad a súlya,az sem baj... Na de 2 hónapja semmit nem hízni! Széklete mindennap 1X néha 2X van. Vki járt már így? Túlaggódom?
2009. aug. 25. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is túlaggódom...lányom 10.5 hós,3001 gr-mal született,most 7.5 kiló...havi 15 dekákat hízik.A mi háromszorozásunk is nagyon messze van...pedig ő tápszeres,és már csak reggel-este kap tápszert.Nagyon rossz evő,és még evés közben is ugrálna...Mivel tömni nem lehet,mi a 8 kilót céloztuk meg 1 éves korára.Doki szerint ha mozog,nincs baj:)Az én babám meg nem áll sosem,csak ha alszik.
2009. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3400-zal született, most volt egy éves, 8200 gramm volt akkor. Ráadásul elég hosszúa súlyához képes, 80 cm. Öt hónapos korától nagyon piciket hízik, pedig több tápszert evett mindig mint ami a dobozonon jelzett mennyiség volt, és a rendes kajákat is szereti. Sem a mozgásfejlődése (már jár), sem a szellemi fejlődése nincs lemaradva, úgyhogy én nem aggódok. Csak a ruhákkal van a gond, a dereka mindnek nagy és lecsúszik róla.:-)
2009. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!