Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit valasztanato...

Milyen babakocsit valasztanatok? Fekete vagy piros?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
A miénk fekete-piros, Bajtek!
2009. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fekete
2009. aug. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Feketét soha! Az olyan gyászos...
2009. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Feketét ne, nyáron meg fog benne főni szegényke... Meg különben is, a fekete nem való egy kisgyerekhez...
2009. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van konkrétan egy babakocsi, ami tetszik? Nekem nem jön be a fekete, de láttam már olyan tiszta fekete babakocsit, hogy majd' elájultam, olyan szép volt. Ha tudod linkeld be, akkor könnyebb válaszolni.
2009. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egyiket sem

igy utolag mar tudom hogy valamilyen semleges szinut kellett volna valasszak

szurke, kaki, barna, vagy valamilyen pasztellszinut

vagy kombinaltat egy keves eros szinnel esetleg

ami a modellt illeti banom hogy nem atfordithato a fogantyuja es hogy vettunk kulon mozeskosarast

2009. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekunk piros van /van benne még egy kis fekete és szurke is/,szerintem szép,és ez is semleges szín,lehet használni fiúhoz és lányhoz is.
2009. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!