Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 0-18 kilóig babaülések közül...

0-18 kilóig babaülések közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Nem a legdrágább kategóriában.
2009. aug. 25. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az ADAC tesztek:

HTS BESAFE iZi Kid X1 Isofix-szel - jó

BRITAX Fixway (baugl. Volvo Kindersitz 0/I) - megfelelt

CHICCO Proxima - nem ajánlott

WAVO G0/1 Isofix - jó

GRACO Duologic II (Isofix) - megfelelt

TEAMTEX Driver SP - megfelelt

AKTA GRACO Duologic - megfelelt


A többit nem tesztelték az elmúlt 3 évben, azaz én mást ezeken kivül (ami megfelelt) pláne nem vennék.

Itt találod a teljes listát 2007-2009-re.

2009. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs a link lemaradt:

[link]

2009. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

És olyat ami itt nem szerepel, teszteltek valahol máshol? Láttam pl. Ferrari ülést meg Giordani-t, egész jónak tűntek, de azok nincsenek ezen a listán.

2009. aug. 25. 21:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azokat max kisebb cégek tesztelik, az ADAC ugye az egyik legfontosabb. Vannak ugye előirások, hogy kell, hogy készüljenek, szerintem van ülés sajnos, amit senki nem tesztel, csak épp átmegy a minőségbiztositási vizsgákon. Ők gyakran pl. nagyon veszélyesek oldalirányú ütközésnél. Ezek között is van kifizethető, de tudnod kell, hogy a 0-18 kg kategória az egyik legrosszabb az eredményeit tekintve, mivel túl nagy kg sávot ölel át, ezért én nem javaslom, hogy olyat vegyél, ami nincs a listán.
2009. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
.
2009. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ami a listán van, abból csomót nem is találtam magyar oldalakon (vagy csak rosszul keresztem). Isofix sajna nincs az autóban, meg hát árban is van egy felső határ aminél többet nem tudok erre összeszedni, hiába szeretnék.

A fiam még csak 7 kiló, de már kezd neki kicsi lenni a hordozó, pedig elvileg 13 kilóig lenne jó. Ezért gondoltam a 0-18 kilóig jóra.

Mert láttam még 0-25 kilóig valósat, de akkor az valószínűleg még kevésbbé jó.

2009. aug. 27. 12:21
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
TOP RIDER!!! erős középkategóriás ára van,de nagyon jó minőség:-)nekünk ami lehet,minden TOP RIDER,mert bevállt:-)
2009. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia! nekünk concord ultimax van - nagyon meg vagyunk vele elégedve (akciósan vettük a brendonban). menet közben dönthető, központi övfeszítős stb.

a papírja alapján a német autós szövetség tesztjén a legjobb eredményt érte el 2008-ban.

2009. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. aug. 27. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!