Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hós a lányom. Eddig jól...

8hós a lányom. Eddig jól aludt.4 napja viszont fél óránként óránként ébred, csak cicin alszik vissza, sokszor nehezen. Van van h nem is eszik csak cicizik. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
van 4 foga most megint felül jön neki,ettől lehet?de nem sír csak felébred.ja és nappal is keveset alszik.
2009. aug. 25. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen megint fogzik. Kitartás:)))
2009. aug. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sosem lehet tudni a felébredések igazi okát, de nálatok valószínü most a fog.

Én sajna hagytam, hogy cicizzen, és függő lett, a vége az lett, hogy már negyedóránként ébredt, és csak cicin volt hajlandó megnyugodni, ami lassanként már háromnegyed órákat vett igénybe. Számold ki mennyit aludtam....

Én megatnítottam egyedül elaludni a lányom, és ez megoldotta a problémát, azóta nem kell mennem hozzá éjjel, ha fel is ébred, visszaalszik nagyon hamar. Javaslom a módszert!

2009. aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!


A nagy kérdés az lenne megkezdted- e a hozzátáplálást? Az is okozhatja hogy, már kevés neki a cici,illetve a fogzás is okozhat ilyen gondokat!

2009. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!