Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy teát "vacsorázik"?

Normális hogy teát "vacsorázik"?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hónapos lesz és a gondom pár napja az vele, hogy mostanság alapból nincs nagy étvágya (mondjuk ez annyira nem üt szíven mert erre a korra elérte a 7,4 kg-t) viszont ami zavar, hogy estére 2-3 napja képes meginni 260 ml teát (mecsek baby-t adok neki kicsi cukorral) a cicire meg üvölt mint akit nyúznak. Csak akkor tudom bevarázsolni a szájába, amikor már félálmos és így le tudom fektetni egy pár kortyi tejcivel. Így is reggel kel, de akkor sem értem és nem hiszem hogy "egészséges" Neki...mással is volt hasonló? Miért lehet ez?
2009. aug. 25. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem semmi gond nincs ezzel, éjszaka nem lesz éhes. Legalább egy kicsit pihen a gyomrocskája, az emésztése. Mi is kb. 4.hónapunk körül voltunk amikor teával simán elaludt a fiatalúr, csak sajnos ő hamar meg is éhezett rá...
2009. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de akkor miért teát adsz neki, miért nem szoptatod?!
2009. aug. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mert nem sír, szó szernt ÜVÖLT rá, nem fogadja el...nem tudom hogy miért...akkor cumizik-és így kortyol egy párat a tejciből amikor már félkómás, akkor már nem ellenkezik...de addig...ma is ez volt... nem értem...
2009. aug. 25. 22:44
 4/4 anonim ***** válasza:

a leírtak alapján egyértelműen cumizavar.

nálunk is ez volt, csak akkor még fogalmam sem volt, hogy mitől van.

hívj fel egy szoptatási tanácsadót, azok tudnak segíteni.

mert ez nem jó, hogy kihagyja az esti evést :(

2009. aug. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!