Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen cipőt vett a babáján...

Ki milyen cipőt vett a babájának első cipőnek, amikor már kezdte megtenni az első lépéseket? Hogy vált be?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Én legelsőnek naívan egy puhatalpú kocsicipőt vettem, mert még menni nem tudott, de már az udvaron járta a köröket a bébikomppal. Mondanom sem kell, hogy 1 hét alatt lukasra rúgta, leszakadt a lábáről szó szerint...

Aztán akartam venni egy normális cipőt, de valahogy nem sikerült... Az Árkádban a Humanicban vettem egy sima kisszandált 3000 ftért, jó volt, szerette a lányom, szépen ment benne, és 1 hónap alatt kinőtte... ennyit az első járásos tobb, mint tízezer forintos cipőről.. havonta úgysem vesz olyat az ember...

Azóta is egy 3000 ftos szandija van, semmi baja, szépen megy, és nem is pipiskedett soha pl. Itthon bent mindig mezítáb van (zokniban)

2009. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nyár elején kezdett el járni. A speckó szandit, amit még elég olcsón vettem 4000Ft-ért, azt el sem viselte a lábán. Főleg, hogy abba zokni kell és a 40fokba igaza is volt. Úgyhogy mi szinte egész nyáron mezitláb hagytuk, ha pedig olyan helyen voltunk, ahol kellett szandi vagy betonos volt a hely, stb..arra vettem neki egy 2500 Ft-os szandit a piacon, amit imád és egész nyáron ki is használtuk. Pici emelés van benne a talpánál, igaz a sarkát nem tartja úgy, ahogy az írva vagyon, de nem is járt benne órákat. Belül bőr és tökéletesen megfelelt. Gyönyörűen jár! Bár ez ősszel biztos nehézkesebb.
2009. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én nyár elején vettem egy siesta szandált neki 7000ft-ért.szerintem az elsö lépésekhez fontos a jo cipő.a nyarat kihuztuk vele, most kezdi kinőni de most már ugy is jön az ősz és őszi cipőt kell venni.Én tuti azt is jo minőségüt veszek


11 hónapos baba anyukája

2009. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a Brendonban vettem neki, mert csak ott találtam az egész városban 17-est. Ciciban márkáju, 10.000 Ft körül volt. Nyár elején vettem, de már kinőtte, így most megint ugyanazt a márkát vettem neki. Még nyitott az is de nem teljesen így még ősszel is jó lesz.
2009. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
áprilisban elefantent vettünk, 4 hónapig hordta, most vettünk neki aug. eleján nike-ot. ha ez is jó lesz ennyi ideig, akkor már a téli csizma lesz a következő beruházás. az is elefanten lesz.
2009. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
2.válaszoló vagyok...azért hozzáfűzném, kinek meddig ér a takarója, plussz milyen a gyereke és sokat vagytok-e levegőn...mert aki igen, az tudja, hogy főleg ősszel, egy idényre egy cipő nem elég. legalább is nálunk biztos nem, mert a gyerek be sem akar jönni és estére olyan koszos, hogy csak na.
2009. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat.

Érdekeltek a válaszok igazából az ár miatt is, mert persze, hogy számít, de úgy látom, hogy azért beválhat az is, ami nem feltétlenül 10000,- Ft felett van.

2009. aug. 28. 10:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!