Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hónapos lányom 2-2,5...

3 és fél hónapos lányom 2-2,5 órénként kér cicit. Lehet h nem elég tápláló neki a tejem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Meleg van,lehet csak szomjas!
2009. aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet fejlődési ugrás is, vagy egyszerűbben már többet enne, és a melled még nem követi. Etesd addig gyakrabban. De ha nem enyhül 1 hét alatt mondjuk, kezdj gyanakodni. Én először azt hittem, az enyém szomjas, kapott közben inni is, de nyűgös maradt, aztán 2-3 hét próbálkozás alatt kiderült, hogy kb 140 ml tejet termel csak a mellem max, a gyerek meg evett 200-at.... Persze pótolni kellett végül.
2009. aug. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy tápláló a tejed, csak a babád egyszerre nem eszik sokat, ezért éhezik meg hamarabb. Az én fiam is ezt csinálja. Akkor van gond, ha a heti mérlegelésnél nem hízik ,csak nagyon keveset. De amíg hétről- hétre megfelelően gyarapszik, addig nincs gond a tejeddel.
2009. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha szeretnél biztosra menni,Fejd le a tejed, és nézd meg, hogy milyen. Ha elég sűrű, és a színe is jó, akkor biztos hogy nincs gond a tejeddel.
2009. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!