Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit javasoltok, hogy altassam...

Mit javasoltok, hogy altassam el, vagy mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Előző kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Most ez odáig fajult, hogy most 1 óra alatt sikerült elaludnia, előtte üvöltött, mint a fába szorult féreg. Evett, ivott, pelus tiszta, issza a Chamomillát, ha felveszem elhallgat. Igazán nem akarom kézbe szoktatni, igy a menet a következő volt: üvöltött, 5 percig hagytam, felvettem, megnyugtattam, letettem, majd előlről. Tényleg 1 óra volt. Eddig pedig jó alvó volt, most ez mi?


2009. aug. 25. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg van az Aludj jól gyermekem c. könyv, ha akarod elküldöm. Sok érdekes dolgot fogsz találni benne, különösen a problémádról!
2009. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de miért, mi a problémám? Az, hogy nem tud aludni már, vagy túlpörögte magát, vagy fáj a foga, vagy kezd rájönni, hogy ha üvölt, bemegyek?... Épp ez lenne a kérdés. Persze elküldheted, elolvasom szivesen, megvan digitális formában, vagy hogy?
2009. aug. 25. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:
E-mailben elküldöm, ha megírod privibe, barátnőmnek bejött a könyv
2009. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
állandóan azt írja, hogy valamiért nem tud csatolni, de igérem még ma megkapod.
2009. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok köszi :)
2009. aug. 25. 14:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Sikerült átküldenem, remélem megkaptad
2009. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2009. aug. 25. 22:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!