Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beletehetem már picit a hintába?

Beletehetem már picit a hintába?

Figyelt kérdés
7 hónapos múlt,egyedül még nem ül fel,de megtartja magát ha ültetjük és mi nem fogjuk nem is támasztjuk ki.Már feláll egyedül és lépeget is,és a kocsiba is kapaszkodva ül egyenesen.Beletehetem a szobahintába egy picit.Olyan műanyag hinta.
2009. aug. 25. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne ültesd fel,ha ő még nem ül.Van gyerek,aki előbb áll fel,és azután úl gel.Bízd rá,hogy akar mozogni.

A hintába pedig beteheted nyugodtan.

2009. aug. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Én beleraktam, de a hintájába előbbb egy plédet raktam hogy jobban körbe fogja ne borulgasson.
2009. aug. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak stabilan ül már a manód akkor hintáztasd!Van olyan gyerek aki hamarabb áll már mint ül ez nem jelent semmit.
2009. aug. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Amikor még nem ült, csak szépen tartotta magát, én beleültettem. Nagyon élvezte. De tudtam jól a következményeket, hogy mi történhet ha én ültetem. De azt a napi néhány percet annyira élvezte, és olyan nagyokat kacagott, hogy ennyit hagytam. Ja és nekünk is műanyag hintánk van. Nem hiszem hogy néhány perctől lenne valami baja, de nem mondom hogy tedd bele, hisz te vagy érte a felelős.
2009. aug. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Nyugodtan tedd bele, tegyél a popija és a háta alá párnát. A hinta fejleszti az egyensúlyérzéket és jó móka. Picidnek szeintem az a mozdulat nem állt még össze hogyan üljön fel, de gondolom ha már feláll a popóra esik, így ül:-)
2009. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem sok értelme van!

Sok macera után, hogy stabilan benne maradjon, és a hinta elé/álá valami paplant, hogy ha kibukik se legyen komoly ütési lehetőség.( Koponya trauma=maradandó sérülés!!!)

Szóval, egyedül a félelem kikapcsolása, mivel megszokja, ilyenkor könnyebben az egyetlen "haszon".

Mérlegeld a kockázatot!

2010. febr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó a segítséget.már 13 hónapos,jó napra kész vagy.

De egyébként be tettem és nagyon élvezi,élvezte,de mint írtam az már a múlt.

2010. febr. 5. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!