Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is nyűgös, válogatós...

Másnak is nyűgös, válogatós ma a 9 hónapos babája?

Figyelt kérdés
Már a sírás kerülget, a iam 9hós, eddig jó evő volt, szépen fejlődik, szinte mindent eszik. A tegnapi vacsi egy rémálom volt, a 3.féle kaját volt hajlandó megenni. Ma a tízórai se volt semmi eddig imádta a banánt, kettőt meg szokott enni tízóraira, de ma egyszerűen nem kellett kínlódás volt az egész már nekem potyogtak a könnyeim. Próbáltam egy kis danoninot na abból evett egy két kanállal. Másnak is válogat a csemetéje?
2009. aug. 25. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Pár napja az én kisfiam is ezt csinálja, ő 8 hónapos. 2 hónapja kezdtem a hozzátáplálást, már rengeteg új ízt elfogadott, 2-3 napja azonban szinte alig eszik, csak nyűglődünk... Nem hiszem, hogy csak az anyatejtől jóllakik, ezért kitartóan próbálkozom, de ma is délben csak két mokkáskanál cukkinifőzeléket evett meg. Vettem Milupa tápszert is, de abból sem fogad el egyetlen kortyot sem.


Hát, én megvárom, hogy visszatérjen az étvágya, addig is türelem:))

2009. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!