Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiam 1 hét múlva lesz 8...

Fiam 1 hét múlva lesz 8 hónapos, megkóstoltathatom vele holnap a kefirt?

Figyelt kérdés

nem eszi meg a tápszert, tejalapú étkezés meg kell neki, adok pépet, de mindig nem kaphat....

általában reggelire kapja, de van hogy a vacsi is az


2009. aug. 24. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.Ha nincs tejérzékeny a családba akkor lehet hogy megpróbálhatod,de én nem adnék neki a helyedbe.Próbálkozz más tápszerrel.Az én babám se ette meg a tejpépeket,aztán kaptunk a védőnőtől egy humanna kekszes tejpépet és simán bevágta.vagy keress neki való desszertet.már nagyon sok választék van.mi is nemsokára leszünk 8 hósak,de én még kerülöm a tejes dolgokat,a kefírt is.majd 1 évesen.vagy fözz neki kukoricadarából pépet és keverd össze gyümölcsel,vacsira azt is nagyon jó.vagy risszel tedd ugyanezt.Az én babám nagyon szereti az izesített tápszereket,de tehetsz bele te is egy kis vaniliát,hátha ugy megeszi a tápszert.
2009. aug. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ez már harmadik tápszer amit kipróbáltunk és ízesített, de nem kell.... sőt a cumisüveg sem kell

próbáltam pohárból de reménytelen...

a pépet megeszi, de reggel 5-kor mikor felkel nem adhatok neki vagy éjjel ezért teát iszik, ezért gondoltam hogy napközben több kajcsit adnék neki, hogy éjjelre elég legyen

9kor kap tejpépet

13 óra fele ebéd főzelék

uzsonnára gyümölcs, vagy pép

vacsora főzelék vagy pép

mit adhatnék még neki? ami laktatja is?

2009. aug. 25. 10:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!