Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olvastam itt egy kérdésre...

Olvastam itt egy kérdésre adott válaszban, hogy adott anyuka Sedatif PC-t adott folyamatosan a babájának, mert nem jól, nyugtalanul aludt? Ezt tényleg lehet?

Figyelt kérdés
Bővebben: nem tudta, hogy fogzás a ludas, vagy fejlődési ugrás, vagy egyéb, de folyamatosan adta a babának, és hatásos volt, ami az alvását illette. Utánanéztem ennek a homeopátiás készítménynek, de a leírásában nem találtam olyat, hogy adható kisgyermekeknek is. Tud bárki erről a szerről többet? Nem találom már a kérdést, gondoltam írok privit adott válaszolónak, de nem tudtam visszakeresni rá.
2009. aug. 24. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én sem halottam erről a szerről,de kérdezz rá a gyógyszerésznél.Nem jó szájhagyomány utján terjedő orvosságokat adogatni a babáknak,csak mert másnak használt.A patikába tuti tudják.vagy esetleg a védőnő is.de nem vagyok híve a babák folyamatos tompításának.Néha amikor már nagyon szenved akkor igen,de folymatosan nem jó adni még a homeos szereket sem.
2009. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok,hogy ismerősöm szedte,aki felnőtt nő,ideges nyugtalan szorongásra, de gyerkőcnek adni,hát azt nem tudom.Igaz,hogy homeós szer,de azért tényleg csak így hallásból vagy mert másnak bevált se adj,inkább doki segítsen.
2009. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Babáknak nem lehet adni, felnőttek szedehetik ha túl feszült, vagy ideges valaki nyugtatóan hat. Bár nem tudom mennyire használ, legalábbis amit az allergiára kaptam homeos készítményt mintha nem is szedném.
2009. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!