Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babatok mikor tanult menni,...

Babatok mikor tanult menni, nem esett elolre? Ugy feltem h elolre esik es beveri az orrat. Volt mar hogy nem sikerult letennie a kezet es meg is utotte magat

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt persze.De többnyire esni is hamar megtanulnak:)

És inkább hátra esnek mint orra előre.

Nem kell félni, és nem kell ennyire félteni sem.Persze amig nem stabil legyél ott mellette de simán fog menni magától is.

Üdv

2009. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én manóm is mostanság tanulgat menni és eleinte majd megütött a gut,mert Őt is z orra húzta előre.aztán hamarosan a popsija,aztán kb. 3 hét múltán már ügyesen a kezére esik. Még mindig tiszta para vagyok,mikor vigyorogva elengedi a bútort és megindul a szobából kifele.De erőltetem magam,hogy csak a járólapon legyek teljesen a sarkába,meggörnyedve,ugrásra készen.Nem tudom mennyi idő lehet,mire ezt már nem kell csinálni..
2009. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!