Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyermekeitek hogy bírják az...

A gyermekeitek hogy bírják az orrszívó porszívót? Az enyém az 2 emberes feladat.

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is, hála istennek ritkán használjuk. Pedig mikor kicsi volt 2-3 hónapos, akkor még engedte, sőt mosolygott is utána, hogy kap már levegőt rendesen. Kb. 5 hós korától kezdődött a cirkusz, már akkor üvöltött, ha meglátta a porszívót. Most 10 hós, a porszívótól már nem fél, de most is csak úgy megy a dolog, hogy egy emben megfogja a fejét és a lábait, egy meg a kezeit és az orrszívó porszívót. Nem egyszerű...
2009. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak meg se kottyan, alszik közben :-)
2009. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül is le tudod fogni,próbálom leírni.:)Féloldalasan az öledbe ülteted úgy,h jobbra nézzen.A jobb lábaddal a lábát le tudod fogni,a bal kezeddel magadhoz öleled,így a jobb keze kettőtök között lesz, a bal kezét megfogod,és a fejét is tartani tudod.Horrornak hangzik,de nem az :)),nálunk a lányok pici koruk óta nyikkanás nélkül hagyják,őket nem kell lefogni,de az egyik fiam még 4 évesen is úgy csinált,mintha ölném vele.:))Aztán utána mindig megállapította,h így tényleg jobb,ha nincs tele az orra.:)))

(Nem vagyok egy lelketlen hóhér,de a fiaimnak muszáj rendesen kitisztítani mindig az orrát,mert azonnal a fülükre megy,és középfül gyulladást kapnak.Akkor inkább a harc.:))

2009. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálunk ugy hogy APA LEFOGJA MERT Ő ERÖSEBB, ÉN MEG SZÍVOM AZ ORRÁT.
2009. aug. 24. 18:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2009. dec. 8. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!