Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyümölcs centrifugával szoktat...

Gyümölcs centrifugával szoktatok gyümölcslevet készíteni? Miket? Hogyan? Mikor adjátok a babának?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze!


Banán,alma,körte,ananász,répa,szilva,szőlő ..és amit még kitalálsz...gyakorlatilag bármit le lehet centrifugázni bár lehet ez gép függő is.Nekünk olyan van ami erős és mindent bír...10óraira vagy uzsira csinálom főleg..

2009. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, amikor pici volt, készítettem neki gyümölcscentrifugával leveket. Körülbelül 6 hónapos korától kezdve, almát, körtét csináltam így neki. De aztán abbahagytam, mert nem nagyon itta a leveket és nálunk ezért sok felesleges macera volt a centrifuga mosogatása. Szóval nálunk azért a két-három kortyért, amit vagy hajlandó volt meginni, vagy nem, nem volt érdemes csinálni. De egyébként nagyon hasznos dolog olyan csecsemőknek, akik isznak gyümölcslevet!!
2009. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen! A banánt és keményítőtartalmú gyümiket nem szabad vele (legalábbis az enyémnek a leírásában ez van), de minden más mehet bele... répa, alma.. Szuper, mert se hámozni se magozni nem kell. Az enyémet nagyon könnyű szétszedni és ha azonnal elmosom, akkor szinte csak öblíteni kell. Nagyon praktikus!! Azóta nem dobtam ki gyümit amióta megvan, mert ha kezd "tottyadni", akkor gyorsan letolom a cnetrifugán és megiszom én. Azóta én is több gyümit "eszek".
2009. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat. Most kapom meg és kiváncsi voltam, hogy érdemes-e. A babám nagyon sok gyümölcslevet megiszik, ezért gondoltam, hogy olcsóbb lenne ha én készíteném.
2009. aug. 26. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!