Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az hulyeség lenne, ha napkozbe...

Az hulyeség lenne, ha napkozben mindig csak babakocsiban altatnám a babámat?

Figyelt kérdés
11 hónapos,eddig délelott szokott a teraszon babakocsiban aludni,délután meg bent cicin elalszik,de mostanában nagyon nehezen alszik el délután.A kocsijában hamarabb elaludna,de lehet,hogy nagyon hozzászokna,késobb meg gond lenne bent altatni /pl.télen nem vihetem ki mindig/.Mit tegyek?
2009. aug. 24. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig igen. Főleg, ha gyorsan növő babád van, mint nekem. Nézd csak meg, milyen hosszú belülről a kocsid. Ezenkívül egyre kevesebbet fog aludni, többet mocorog alvás közben. Mellette kell majd strázsálnod, nehogy kiforduljon alvás közben. Ráadásul jönnek a hidegebb napok, eső, szél, lehet, hogy nem is lehet mindig a szabadban altatnod. Kb. 1,5 - 2 éves korára beáll a napirendje, jobb ha megszokja, délben a pihenés helye a kiságy. Így lesz ez a bölcsiben, oviban is.
2009. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen!

nekem is így aludt babakocsiban, majd egyre kevesebbet aludt benne, mert ahogy mocorgott mindig felkelt, és nem aludta ki magát, meg simán felült benne egy idő után, így mindig ott kellett lennem a babakocsi mellett! Így lassan de átszoktattam a kiságyba! Azért mégis biztonságosabb!

2009. aug. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a lányom csak babakocsiban aludt nappal 8 hós koráig.Aztán áttértünk az egyszeri alvásra,és onnantól a kiságyban alszik gond nélkül.

Szerintem 11 hósan már kicsi neki a babakocsi az alva´sra.

2009. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi szépen,igazatok van,csak még azt nem tudom,hogy szoktassam a kiságyba,mert éjjel is koztunk alszik,nappal meg,ha bent alszik,akkor is a nagy ágyban,mert ott alszik el a cicin,de az a gond,hogy mellette kell lennem,nehogy leessen.Most még ok,mert délelott is alszik /babakocsiban/,én olyankor fozok,takarítok,délután meg mellette internetezek,de mi lesz,ha már csak egyszer fog aludni,hogyan fogom végezni a dolgom,ha ot kell oriznem?Kb.4 hónapos korától nem aludt a kiságyban!
2009. aug. 24. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.Próbáld meg egyszer altatni.Nálunk az vált be.Akkor elég fáradt volt,és egyböl elaludt a kiságyban.Megszokta.

ha látod hogy délkörül,esetleg késöbb elég fáradt,tedd be a kiságyba,és maradj mellette amíg el nem alszik.Ne engedd felkelni.Fordítsd öt oldalra.Nálunk ez így megy a mai napig.Rebeka 18,5 hónapos.

Èjje van,hogy még bejön a nagyágyba,de délután és este is a kiságyban alszik.Igaz mellette vagyok amíg el nem alszik,mert különben torka szakadta´ból sír.

2009. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!