Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok nekem a III....

Ajánlanátok nekem a III. kerületben jó gyermekorvost?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 13:11
 1/6 bettynapocska válasza:

Én ha lehet elkerülném a Kaszásdűlői orvosokat Dr.Németh Erzsébetet különösen.Saját tapasztalatból tudom, hogy nem túl alapos..én 4 évig panaszkodtam neki, hogy fáj a derekam, erre azt felelte a növéstől...majd mikor orvost váltottam elküldtek röntgenre és kiderült, hogy nyitott gerincem gerincferdülásem és még sok kisebb bajom van, ami miatt fel is mentettek torna óra alól.Az is ellene szól, hogy több esetről hallottam amikor félre kezelt gyereket..

Nekem véggül Dr.Kósa Zoltán vált be.Egy nagyon aranyos idős bácsi Békásmegyeren rendel.Ő rendkivül alapos és türődik a beteggel:)

2009. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, bár nekem még csak egy pár hónapos kisbabám van.
2009. aug. 30. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:
kollár lászló, házhoz jön, de fizetős, nagyon ari és korrekt.
2009. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Mennyiért? Rendelése nincs? Alapos (nekem ez a legfontosabb)? Az oltás beadásánál is kijön? Meg tudnád adni a számát, vagy valamilyen elérhetőséget?

Köszi

2009. aug. 30. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, én dr. Illyés Amáliát tudom ajánlani. Ő volt az én gyerekorvosom is, és most a kislányomé is. Én maximálisan megbízom benne, nagyon jó orvos. Békáson a Füst Milán u-ban rendel
2009. aug. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kollár doki csobánkán rendel, de bejön 5 egy vizit oltásnál is, de volt olyan, hogy a gyerek beteg volt és nem kért pénzt, pedig nem vagyunk nagyon szegények. ha így is érdekel írj privit, megadom az elérhetőségét, és baromi alapos, nem vesz fel telefont amíg itt van, nem rohan.
2009. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!