Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálással küszködő...

Hozzátáplálással küszködő anyukák (akik nehezen haladnak)! Miket és mennyit eszik 7-8-9 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Én 5,5 hós kora óta bajlódok a pépes ételek elfogadtatásával, most 8 hós múlt a kislányom, és még mindig csak ott tartunk, hogy 4-5 kanállal fogad el ebédre és uzsira. A többi tápi. Három foga van, 71 cm és 8,8 kg. Szeretnék tapasztalatokat, kinél hogyan zajlik, miket és mennyit kap a kicsi reggelire, tízóraira, ebédre, uzsira, vacsira (plusz: hányszor van nálatok vacsi)? Éjjel felkel-e a babátok enni? Hány centi és hány kiló? Bocsánat a sok kérdésért, köszönöm a válaszokat előre is.
2009. aug. 24. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
6,5 hósak vagyunk. A gyümikkel már végeztünk,azokat nagyon szereti,sokat eszik belőle.A krumplit most kezdtük,arra fintorog.Anyatejes,9500g,és 74cm.
2009. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok,éjjel 1-2x keklünk.
2009. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Mi 7 hósak vagyunk.Csak a tíróait és az ebédet váltottuk ki,de néha nekem is az az érzésem,hogy már többet kéne,de nem sürgetem.olyan 200 ml megfelelő kaját eszik.Egy bébiételes üveg kb.De sokszor van,hogy nincs kedve kanalazni,vagy nem kapom el azt az időt amikor még annyira nem éhes,igy van türelme kanalazgatni,mert ha nagyon éhes az már nem megy.mi hajnalba kelünk olyan 5-fél 6 körül,aztán eszik egy kis tápit és alszik még másfél órát.72 cm és 7600 g.nem kövér,pont jó.
2009. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A héten lesz 7 hónapos, kislány. Kb 6,7kg, 68 cm körüli. 4 hónapos korában kezdtük a hozzátáplálást, mert a tápszert nem igazán ette, a tejpépet meg egyáltalán nem. Délelőtt vagy gyümölcsöt eszik 80ml körül, vagy 1db babajoghurtot. Ebédre zöldséget (hússal, gyümölccsel), 80-100ml, 15óra körül babarizst gyümölccsel (azt nagyon szereti! 100-120ml), minden étkezés után, és étkezések között is szopizik, így összesen kb 8-10 alkalommal. Éjjel max 1x kel, de most jönnek a fölső fogai, és azokkal sokat szenved, inkább azért ébred. Este nehezen alszik el, szintén ezért, de próbálok neki most már vacsira tejpépet adni, egyrészt hátha mégis éhes, másrészt azért aggódom, hogy a napi fél liter tejalapú étkezés nincs meg! A hányszor van nálunk vacsi? Vagy hánykor? 7- fél 8 körül fürdetünk, utána szoptatom még, de ahogy mondtam, most előtte szeretnék egy tejpépes étkezést beiktatni. Tegnap már megevett 50ml-t! :-)))
2009. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Babarizst és babajoghurtot hol vesztek?
2009. aug. 24. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!