Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár napja a 2 hónapos babám...

Pár napja a 2 hónapos babám elkezdte szopni az ujját. Emiatt nagyon "elcsendesedett". Tapasztalt valaki ehhez hasonlót? Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy nagyon elvan magában, ha szopizza az ujját. Például reggel amikor felébred és éhes, eddig mindig egyértelmű sírással jelezte, hogy felébredt és szeretne szopizni. (Az éjszakát átaludja.) De most hogy az ujját megtalálta, arra ébredek hogy hallkan nyöszörög miközben szopizza az ujját. Ha napközben leteszem az ágyba, eddig nézelődött, de most az ujját szopja. Ha felveszem, akkor is ezt csinálja.

Szeretettel van körülvéve, nincs elhanyagolva, sokat foglalkozunk vele. Mi lehet a baj?


2009. aug. 24. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Megtalálta az ujjacskáját és örül neki. Te is örülhetsz, nem kell mindig cumit keresned,stb. Bár az ujjacskáról nehezebb lesz leszoktatni, mint a cumiról...
2009. aug. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pár napja az ökle lett a sikk.

Evés után- mikor jól belakott,pelus tiszta,nem álmos akkor megtalálja az öklét,rácuppan mint a cicire éss vérvörösre szopja.

Nem tudok vele mit kezdeni- pedig ő cumis és ilyenkor az se kell neki.

Megnyugtatja és tök jól elvan.

Csak engem kerget az őrületbe,az állandó cuppogással. :))

Ja,6 hetes

2009. aug. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A babam fel eves, ket hete megtalalta az ujjat, ha kell ha nem a szajaban van, nem tudok vele mit kezdeni. A cumit sosem szerette, altalaban ketto perc utan ugy kopte ki hogy az a szoba kozepen landolt :)

Most hogy megtalalta csak azt hallom ejszka, hogy nyoszorog, majd bekapja az ujjat es hangosan elkezdi szopni...amikor tehetem kiveszem a szajabol, de nem hasznal.

Majd leszokik rola.

2009. aug. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!