Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kislányom nem issza meg a...

Ha kislányom nem issza meg a tápszert, a tehéntejet meginná vajon?

Figyelt kérdés
A tápszernek szerintem már utálja az ízét. A tehéntej jobb ízű? Én nem tudom, mert annyira utálom a tejet, hogy ha meg kéne kóstolnom, lehet elh....m magam.
2009. aug. 23. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem írtad mekkora a babád, de tejtermékeket 7 hónapos kor után lehet adni, de az sem tehéntej.
2009. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Az attól függ. Mennyi idős a kislányod? Amúgy gondolom, tehéntejet már kóstoltál. Én a tápszert is megkóstoltam, rém undorító ízű számomra (a lányom mégis imádja). A tehéntej nekem finom, viszont 1 éves kor alatt eszembe sem jut adni neki.


A tápszer íze egyébként az anyatej ízét utánozza. (na de erről nincs saját tapasztalatom, mert anyatejet nem állt módomban megkóstolni).

2009. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok: én megkóstoltam a tápszert is meg a tejemet is. Ég és fölg a különbség. A tápinak szerintem se íze se bűze, a tejcim meg kicsit édeskés, egész finom volt. Biztos mert jókat ettem.
2009. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Nyugodtan adhatod neki.Csak a dobozosok közül is csak azt vedd meg,amelyik valódi tehéntej.Fél éves korig higítsd l egy harmad tej,kétharmad víz arányában,azután pedig felesben.Nem lesz tőle semmi baja,még ha most mást is mondanak a tápszergyárosok.-Te is azt kaptad,meg a szüleid is.Senkinek nem volt tejallergiája, és nem vese meg gyomorbajos a 30 felettiek többsége.És ma is sok anyuka ad a babájának tejet.
2009. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A táp is édes ízű. A se íze, se bűze csak félig igaz, mert pld. a "szaga" nekem se jön be. (2. válaszoló)
2009. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1 éves a kislányom. Ezek szerint a többség véleménye, hogy az igazi tej finom a tápszerhez képest. Ennek örülök, akkor megpróbálom a feles verziót, remélem beválik. Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 23. 22:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Tök felesleges felezni!!!!

Add neki rendesen, az elején úgysem fogja azt sem meginni. A fiam 2 hét alatt szokott rá, minden nap egyel több kortyot ivott, bár pohárból.

2009. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!