Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két vagy több gyerekes anyukák...

Két vagy több gyerekes anyukák! Mennyi időtök jutott egy újszülött mellett a 2-3 éves nagytesóra?

Figyelt kérdés
Milyen volt eleinte a napirendetek? Már előre félek tőle, hogy ha megszületik a pici nem lesz annyi időm a 2,5 éves lányomra. Ezért mostanában állandóan kényeztetem. Csak most tudatosult bennem, hogy így próbálom előre kárpótolni.
2009. aug. 23. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is 2,5 volt amikor a kicsi született,meg van egy nagyobb is.Egész jól megvoltunk,szerencsémre a picurkánk egy angyal volt,bár 1 év alatt kisördöggé változott:-))

Nekem a középső nagyon sírós hasfájós problémás baba volt,attól féltem a kicsi is olyan lesz.de szerencsére vele nem volt gond,annyit aludt amennyit a nagyobb ébren volt,Ő nagyon rossz alvó is volt most is az.

Én csak amiatt voltam fáradt,mert nem volt segítségem.Apa reggeltől estig dolgozott,rám maradt minden,ráadásul a 2 kisebb császárosok voltak.Azért az elején jól esett volna ha valaki néha legalább 1 levest megfőz helyettem,de kibírtam így is.

Remélem neked is hasonló nyugodt babád lesz,akkor nem lesz sok bajotok vele.

minden jót nektek.

2009. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, én is ebben reménykedem!
2009. aug. 24. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!